ثبت سفارش

موسسه یوترنسلیت (Utranslate) مرجع تخصصی ترجمه متون در کشور

موسسه یوترنسلیت (UTRANSLATE) با قصد رسیدن به بالاترین سطوح ارائۀ خدمات ترجمه در کشور کار خود را آغاز نموده است. در این موسسه جمع زیادی از مترجمان حرفه ای کشور حضور دارند که از نظر تعداد مترجمان زبده نسبت به بسیاری از وبسایتها و مؤسسات دیگر برتری دارد. مجموعۀ مترجمان این موسسه بعد از قبولی در آزمون ها و تست های ورودی به موسسه کار خود را بصورت متمرکز و متعهدانه با وب سایت این موسسه (UTRANSLATE) پی می گیرند علاوه بر این چند نفر به عنوان ناظر کیفی در این مجموعه فعالیت میکنند که قبل از تحویل سفارش به مشتریان گرامی کیفیت ترجمه انجام شده را بررسی کرده و در صورت وجود ایراد در ترجمه , ایرادات و معایب کار را مشخص کرده و به مترجم مربوطه ارجاع میدهند سپس بعد از اصلاح کار توسط مترجم و تایید ناظر کیفی سفارش برای مشتری ارسال می شود. ترجمه تخصصی

ترجمه مقاله

ترجمه تخصصی زبان های زنده دنیا

وب سایت UTRANSLATE علاوه بر پشتیبانی ارائه خدمات ترجمه ای زبان انگلیسی، به هشت زبان دیگر فرانسه، عربی، روسی، چینی، ترکی، آلمانی، اسپانیایی و هلندی نیز ترجمه انجام می دهد. زبان فرانسه زبان مادری بیش از صد میلیون نفر در جهان است و از این نظر حائز اهمیت است.

این زبان در کشورهای فرانسه، کانادا، بلژیک و سوئیس و بخش هایی از دیگر نواحی جهان تکلم می شود. عربی، زبان قرآن، زبان رسمی 25 کشور و زبان مادری حدود سیصد میلیون نفر است. این زبان در کشور عزیزمان ایران از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

ترجمه تخصصی

حدود 150 میلیون نفر در جهان نیز دارای زبان مادری روسی هستند. این زبان در کشور روسیه و برخی کشورهای اتحاد جماهیر شوروی سابق صحبت می گردد. آلمان، اتریش، لیختن اشتاین زبان آلمانی تکلم می کنند و حدود 100 میلیون نفر در جهان زبان مادریشان زبان آلمانی است. همچنین آلمانی زبان علم و فنّاوری در دنیا محسوب می گردد و بسیاری از دستگاههای مهم و قطعات آنها ساخت آلمان هستند. حدود یک پنجم مردم جهان زبان مادریشان چینی است.

این زبان یکی از زبانهای دشوار و البته بسیار پرکاربرد به حساب می آید چرا که جمعیت قابل توجهی را به خود اختصاص داده است. زبان ترکی به دو شاخۀ ترکی آذربایجانی و ترکی استانبولی تقسیم می شود که در خور اهمیت است. زبان اسپانیایی زبان دوم ایالات متحده است و حدود 450 میلیون نفر در جهان زبان مادری اسپانیایی دارند. اسپانیا، مکزیک، کلمبیا، آرژانتین، ونزوئلا، شیلی و چند کشور دیگر به این زبان تکلم می کنند. در هلند و برخی مستعمرات قدیم این کشور نیز به زبان هلندی تکلم می شود.

ترجمه مقاله

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

ترجمه تخصصی مهندسی

ترجمه تخصصی مهندسی

خرید مقالات ترجمه شده

خرید مقالات ترجمه شده

درباره باشگاه مترجمین حرفه ای ایران

باشگاه مترجمین حرفه ای ایران با قصد رسیدن به بالاترین سطوح ارائۀ خدمات ترجمه در کشور کار خود را آغاز نموده است. از این رو این مجموعه نام باشگاه بر خود نهاده است که جمع زیادی از مترجمان حرفه ای کشور در آن حضور دارند که از نظر تعداد مترجمان زبده نسبت به بسیاری از وبسایتها و مؤسسات دیگر برتری دارد. 

پیشنهاد ویژه ترجمه

پنج درصد تخفیف  ترجمه تخصصی و ترجمه مقاله تا هنگام راه اندازی کامل وب سایت

ترجمه کتاب 

ده درصد تخفیف برای ترجمه کتاب

تماس با ما

نظرات و ارسال رزومه کاری به ایمیل utranslate.ir[at]gmail.com

ارسال سفارش:

ثبت سفارش