ثبت سفارش

ترجمه مقالات تخصصی مدیریت

ترجمه متون مدیریت

نوشته شده توسط Super User. Posted in ترجمه تخصصی مدیریت

رشتۀ مدیریت یکی از رشته های پرطرفدار کشور است که از بازار کار نسبتاً خوبی نیز برخوردار است. دانشجویان و پژوهشگرانی که در گرایش های مختلف این رشته نظیر مدیریت دولتی، مدیریت بازرگانی و مدیریت صنعتی مشغول به پژوهش و مطالعه هستند از دشواری های ترجمۀ این نوع متون به خوبی آگاهند و به همین خاطر ما نیز کار ترجمۀ این نوع متون را به افرادی واگذار کرده ایم که به زمینۀ کار تسلط دارند و غالباً از دانشجویان و دانش آموختگان رشتۀ مدیریت هستند که توانایی ترجمۀ آنها در آزمونهای وبسایت بررسی و تأیید شده است. امید است مدیران آینده و فعلی کشور از ترجمه های ارائه شده توسط باشگاه مترجمین حرفه ای ایران رضایت کامل داشته باشند و ما ار از نظرات ارزشمند خود مطلع سازند.

موسسه یوترنسلیت (UTRANSLATE) مرجع تخصصی ترجمه متون در کشور

موسسه یوترنسلیت (UTRANSLATE) با قصد رسیدن به بالاترین سطوح ارائۀ خدمات ترجمه در کشور کار خود را آغاز نموده است. در این موسسه جمع زیادی از مترجمان حرفه ای کشور حضور دارند که از نظر تعداد مترجمان زبده نسبت به بسیاری از وبسایتها و مؤسسات دیگر برتری دارد. مجموعۀ مترجمان این موسسه بعد از قبولی در آزمون ها و تست های ورودی به موسسه کار خود را بصورت متمرکز و متعهدانه با وب سایت این موسسه (UTRANSLATE) پی می گیرند علاوه بر این چند نفر به عنوان ناظر کیفی در این مجموعه فعالیت میکنند که قبل از تحویل سفارش به مشتریان گرامی کیفیت ترجمه انجام شده را بررسی کرده و در صورت وجود ایراد در ترجمه , ایرادات و معایب کار را مشخص کرده و به مترجم مربوطه ارجاع میدهند سپس بعد از اصلاح کار توسط مترجم و تایید ناظر کیفی سفارش برای مشتری ارسال می شود. ترجمه تخصصی

ترجمه تخصصی مهندسی

ترجمه تخصصی مهندسی

خرید مقالات ترجمه شده

خرید مقالات ترجمه شده

درباره باشگاه مترجمین حرفه ای ایران

باشگاه مترجمین حرفه ای ایران با قصد رسیدن به بالاترین سطوح ارائۀ خدمات ترجمه در کشور کار خود را آغاز نموده است. از این رو این مجموعه نام باشگاه بر خود نهاده است که جمع زیادی از مترجمان حرفه ای کشور در آن حضور دارند که از نظر تعداد مترجمان زبده نسبت به بسیاری از وبسایتها و مؤسسات دیگر برتری دارد. 

پیشنهاد ویژه ترجمه

پنج درصد تخفیف  ترجمه تخصصی و ترجمه مقاله تا هنگام راه اندازی کامل وب سایت

ترجمه کتاب 

ده درصد تخفیف برای ترجمه کتاب

تماس با ما

نظرات و ارسال رزومه کاری به ایمیل utranslate.ir[at]gmail.com

ارسال سفارش:

ثبت سفارش