ثبت سفارش

خدمات ترجمه

ترجمه مقاله پزشکی

Posted in خدمات ترجمه

شاید نیاز به توضیح بیهوده نباشد و کاربران با مشاهدۀ نمونه ترجمه هایی که در زمینه های پزشکی توسط باشگاه مترجمین حرفه ای ایران صورت گرفته به کیفیت کار پی ببرند. اما مطالبی است که جهت تبیین بیشتر موضوع لازم به ذکر است. اولاً اینکه در حیطۀ پزشکی به دلیل اصطلاحات تخصصی فراوانی که این حوزه دارد کار ترجمه را باید به دانشجویان و دانش آموختگان همان رشته سپرد.

ترجمه مقاله

دوم اینکه دانشجویان و دانش آموختگان این حوزه نیز باید از یک فیلترینگ قوی عبور کنند تا کار ترجمه فقط توسط کسانی صورت گیرد که به بهترین نحو قادر به انجام مسئولیتشان باشند. در غیر اینصورت نتیجه آن می شود که مثلاً در یکی از وب سایت های ارائه دهندۀ خدمات ترجمه در متن نمونه ترجمۀ یکی از موارد عبارت second hand smoking با کمال تعجب و ناباوری «کشیدن نصفه سیگار» ترجمه می شود و این چیزی جز یک فاجعه نیست. باشگاه مترجمین حرفه ای ایران در اینگونه موارد بسیار حساس و مسئولانه عمل می کند و کوچکترین اشتباهات را نیز مردود می داند.

ترجمه های مقالات پزشکی در هر گرایش بصورت کاملا تخصصی توسط تیم مترجمین پزشکی ما صورت میپذیرد.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

موسسه یوترنسلیت (UTRANSLATE) مرجع تخصصی ترجمه متون در کشور

موسسه یوترنسلیت (UTRANSLATE) با قصد رسیدن به بالاترین سطوح ارائۀ خدمات ترجمه در کشور کار خود را آغاز نموده است. در این موسسه جمع زیادی از مترجمان حرفه ای کشور حضور دارند که از نظر تعداد مترجمان زبده نسبت به بسیاری از وبسایتها و مؤسسات دیگر برتری دارد. مجموعۀ مترجمان این موسسه بعد از قبولی در آزمون ها و تست های ورودی به موسسه کار خود را بصورت متمرکز و متعهدانه با وب سایت این موسسه (UTRANSLATE) پی می گیرند علاوه بر این چند نفر به عنوان ناظر کیفی در این مجموعه فعالیت میکنند که قبل از تحویل سفارش به مشتریان گرامی کیفیت ترجمه انجام شده را بررسی کرده و در صورت وجود ایراد در ترجمه , ایرادات و معایب کار را مشخص کرده و به مترجم مربوطه ارجاع میدهند سپس بعد از اصلاح کار توسط مترجم و تایید ناظر کیفی سفارش برای مشتری ارسال می شود. ترجمه تخصصی

ترجمه تخصصی مهندسی

ترجمه تخصصی مهندسی

خرید مقالات ترجمه شده

خرید مقالات ترجمه شده

درباره باشگاه مترجمین حرفه ای ایران

باشگاه مترجمین حرفه ای ایران با قصد رسیدن به بالاترین سطوح ارائۀ خدمات ترجمه در کشور کار خود را آغاز نموده است. از این رو این مجموعه نام باشگاه بر خود نهاده است که جمع زیادی از مترجمان حرفه ای کشور در آن حضور دارند که از نظر تعداد مترجمان زبده نسبت به بسیاری از وبسایتها و مؤسسات دیگر برتری دارد. 

پیشنهاد ویژه ترجمه

پنج درصد تخفیف  ترجمه تخصصی و ترجمه مقاله تا هنگام راه اندازی کامل وب سایت

ترجمه کتاب 

ده درصد تخفیف برای ترجمه کتاب

تماس با ما

نظرات و ارسال رزومه کاری به ایمیل utranslate.ir[at]gmail.com

ارسال سفارش:

ثبت سفارش