ثبت سفارش

خدمات ترجمه

ترجمه مقاله مهندسی معدن

Posted in خدمات ترجمه

رشته مهندسی معدن یکی از رشته های پرکاربرد مهندسی در کشور است. این رشته در مقطع کارشناسی دارای دو گرایش استخراج و اکتشاف است. دروس این رشته به دلیل تنوع بالایی که دارند نسبت به بعضی رشته­های مهندسی سخت­ترهستند در واقع در این رشته شما به عنوان یک دانشجو باید یک سری دروس زمین شناسی نه به طور خاص و دروس تخصصی مهندسی معدن و مخلوطی از دروس مفهومی مهندسی مکانیک, مهندسی عمران, مهندسی مواد را بگذرانید. همچنین تعداد واحدهای آزمایشگاهی, بازدیدهای علمی و کارآموزی در این رشته بالا می باشد.

ترجمه مقاله پرستاری

Posted in خدمات ترجمه

پرستاران اعضای مهم تیم بهداشت و مراقبت جامعه به شمار می آیند. یک پرستار مکمل پزشک است و نیاز به او در هر شرایطی مسلم و محرز است.

ترجمه مقاله

مترجمین باشگاه مترجمین حرفه ای ایران در تمامی زمینه های تخصصی برای ترجمه مقاله پزشکی فعالیت میکنند.

ترجمه های مقالات پرستاری در هر گرایش بصورت کاملا تخصصی توسط تیم مترجمین پرستاری ما صورت میپذیرد.

ترجمه مقاله پزشکی

Posted in خدمات ترجمه

شاید نیاز به توضیح بیهوده نباشد و کاربران با مشاهدۀ نمونه ترجمه هایی که در زمینه های پزشکی توسط باشگاه مترجمین حرفه ای ایران صورت گرفته به کیفیت کار پی ببرند. اما مطالبی است که جهت تبیین بیشتر موضوع لازم به ذکر است. اولاً اینکه در حیطۀ پزشکی به دلیل اصطلاحات تخصصی فراوانی که این حوزه دارد کار ترجمه را باید به دانشجویان و دانش آموختگان همان رشته سپرد.

ترجمه مقاله

دوم اینکه دانشجویان و دانش آموختگان این حوزه نیز باید از یک فیلترینگ قوی عبور کنند تا کار ترجمه فقط توسط کسانی صورت گیرد که به بهترین نحو قادر به انجام مسئولیتشان باشند. در غیر اینصورت نتیجه آن می شود که مثلاً در یکی از وب سایت های ارائه دهندۀ خدمات ترجمه در متن نمونه ترجمۀ یکی از موارد عبارت second hand smoking با کمال تعجب و ناباوری «کشیدن نصفه سیگار» ترجمه می شود و این چیزی جز یک فاجعه نیست. باشگاه مترجمین حرفه ای ایران در اینگونه موارد بسیار حساس و مسئولانه عمل می کند و کوچکترین اشتباهات را نیز مردود می داند.

ترجمه های مقالات پزشکی در هر گرایش بصورت کاملا تخصصی توسط تیم مترجمین پزشکی ما صورت میپذیرد.

ترجمه مقاله مهندسی شهرسازی

Posted in خدمات ترجمه

به موازات رشد شهرنشینی شهرها نیازمند طرح های بهسازی و ساماندهی هستند که تحقیق و پژوهش در این حوزه بر عهدۀ مهندسین شهرسازی گذاشته شده است. رشته مهندسی شهرسازی که حیطه ای میان رشته ای محسوب می شود، از جمله رشته های پایه ای در مدیریت یک شهر است.

مترجمین باشگاه مترجمین حرفه ای ایران در گرایش های زیر برای ترجمه مقاله مهندسی شهرسازی فعالیت میکنند:

 ترجمه مقاله مهندسی شهرسازی گرایش برنامه ریزی شهری و منطقه ای

 ترجمه مقاله مهندسی شهرسازی گرایش طراحی شهری

ترجمه های مقالات مهندسی شهرسازی در هر گرایش بصورت کاملا تخصصی توسط تیم مترجمین مهندسی شهرسازی ما صورت میپذیرد.

ترجمه مقاله مهندسی مکانیک

Posted in خدمات ترجمه

رشته مهندسی مکانیک یکی از جامع ترین رشته های مهندسی به شمار می آید که هر روز بر رونق و گستردگی آن افزوده می شود. این رشته که ترکیبی از ریاضی و فیزیک را در خود جای داده است به دنبال طراحی و پیاده سازی سیستمهای مکانیکی مختلف است.

مترجمین باشگاه مترجمین حرفه ای ایران در گرایش های زیر برای ترجمه مقاله مهندسی مکانیک فعالیت میکنند:

ترجمه مقاله مهندسی مکانیک گرایش‌ حرارت‌ و سیالات

ترجمه مقاله مهندسی مکانیک گرایش‌ طراحی‌ جامدات‌

ترجمه مقاله مهندسی مکانیک گرایش‌ ساخت‌ و تولید

ترجمه مقاله مهندسی مکانیک گرایش‌ مهندسی‌ دریا

ترجمه های مقالات مهندسی مکانیک در هر گرایش بصورت کاملا تخصصی توسط تیم مترجمین مهندسی مکانیک ما صورت میپذیرد.

موسسه یوترنسلیت (UTRANSLATE) مرجع تخصصی ترجمه متون در کشور

موسسه یوترنسلیت (UTRANSLATE) با قصد رسیدن به بالاترین سطوح ارائۀ خدمات ترجمه در کشور کار خود را آغاز نموده است. در این موسسه جمع زیادی از مترجمان حرفه ای کشور حضور دارند که از نظر تعداد مترجمان زبده نسبت به بسیاری از وبسایتها و مؤسسات دیگر برتری دارد. مجموعۀ مترجمان این موسسه بعد از قبولی در آزمون ها و تست های ورودی به موسسه کار خود را بصورت متمرکز و متعهدانه با وب سایت این موسسه (UTRANSLATE) پی می گیرند علاوه بر این چند نفر به عنوان ناظر کیفی در این مجموعه فعالیت میکنند که قبل از تحویل سفارش به مشتریان گرامی کیفیت ترجمه انجام شده را بررسی کرده و در صورت وجود ایراد در ترجمه , ایرادات و معایب کار را مشخص کرده و به مترجم مربوطه ارجاع میدهند سپس بعد از اصلاح کار توسط مترجم و تایید ناظر کیفی سفارش برای مشتری ارسال می شود. ترجمه تخصصی

ترجمه تخصصی مهندسی

ترجمه تخصصی مهندسی

خرید مقالات ترجمه شده

خرید مقالات ترجمه شده

درباره باشگاه مترجمین حرفه ای ایران

باشگاه مترجمین حرفه ای ایران با قصد رسیدن به بالاترین سطوح ارائۀ خدمات ترجمه در کشور کار خود را آغاز نموده است. از این رو این مجموعه نام باشگاه بر خود نهاده است که جمع زیادی از مترجمان حرفه ای کشور در آن حضور دارند که از نظر تعداد مترجمان زبده نسبت به بسیاری از وبسایتها و مؤسسات دیگر برتری دارد. 

پیشنهاد ویژه ترجمه

پنج درصد تخفیف  ترجمه تخصصی و ترجمه مقاله تا هنگام راه اندازی کامل وب سایت

ترجمه کتاب 

ده درصد تخفیف برای ترجمه کتاب

تماس با ما

نظرات و ارسال رزومه کاری به ایمیل utranslate.ir[at]gmail.com

ارسال سفارش:

ثبت سفارش