ثبت سفارش

ترجمه مقالات ISI

ترجمه مقاله ISI

Posted in ترجمه مقالات ISI

مقالات ISI مقالاتی است که از سوی مؤسسه معتبر علمی در سطح بین الملل (Institute for Scientific Information) چاپ می شود. وب سایت UTRANSLATE با افتخار اعلام می دارد که با داشتن تیم زبده ای از مترجمان خدمات ترجمۀ انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی را برای مقالات ISI به بهترین شکل ممکن انجام می دهد. بدیهی است برای ارائۀ ترجمه هایی که قابل چاپ به عنوان مقالات ISI باشد رعایت ظریفترین نکات گرامری و ترجمه ای لازم است. به همین سبب باشگاه مترجمین حرفه ای ایران گروهی باتجربه در زمینه های مختلف را مسئول انجام این کار کرده است و در تمام مراحل تا آخرین گام که به چاپ مقاله منجر می شود، بر روند کار نظارتی دقیق صورت می گیرد. امید است که تلاش های مجدّانۀ اعضای باشگاه کمکی باشد هرچند ناچیز در جهت رشد و شکوفایی حرکت علمی کشور.

موسسه یوترنسلیت (UTRANSLATE) مرجع تخصصی ترجمه متون در کشور

موسسه یوترنسلیت (UTRANSLATE) با قصد رسیدن به بالاترین سطوح ارائۀ خدمات ترجمه در کشور کار خود را آغاز نموده است. در این موسسه جمع زیادی از مترجمان حرفه ای کشور حضور دارند که از نظر تعداد مترجمان زبده نسبت به بسیاری از وبسایتها و مؤسسات دیگر برتری دارد. مجموعۀ مترجمان این موسسه بعد از قبولی در آزمون ها و تست های ورودی به موسسه کار خود را بصورت متمرکز و متعهدانه با وب سایت این موسسه (UTRANSLATE) پی می گیرند علاوه بر این چند نفر به عنوان ناظر کیفی در این مجموعه فعالیت میکنند که قبل از تحویل سفارش به مشتریان گرامی کیفیت ترجمه انجام شده را بررسی کرده و در صورت وجود ایراد در ترجمه , ایرادات و معایب کار را مشخص کرده و به مترجم مربوطه ارجاع میدهند سپس بعد از اصلاح کار توسط مترجم و تایید ناظر کیفی سفارش برای مشتری ارسال می شود. ترجمه تخصصی

ترجمه تخصصی مهندسی

ترجمه تخصصی مهندسی

خرید مقالات ترجمه شده

خرید مقالات ترجمه شده

درباره باشگاه مترجمین حرفه ای ایران

باشگاه مترجمین حرفه ای ایران با قصد رسیدن به بالاترین سطوح ارائۀ خدمات ترجمه در کشور کار خود را آغاز نموده است. از این رو این مجموعه نام باشگاه بر خود نهاده است که جمع زیادی از مترجمان حرفه ای کشور در آن حضور دارند که از نظر تعداد مترجمان زبده نسبت به بسیاری از وبسایتها و مؤسسات دیگر برتری دارد. 

پیشنهاد ویژه ترجمه

پنج درصد تخفیف  ترجمه تخصصی و ترجمه مقاله تا هنگام راه اندازی کامل وب سایت

ترجمه کتاب 

ده درصد تخفیف برای ترجمه کتاب

تماس با ما

نظرات و ارسال رزومه کاری به ایمیل utranslate.ir[at]gmail.com

ارسال سفارش:

ثبت سفارش