ثبت سفارش

ترجمه مقاله علوم سیاسی

ترجمه تخصصی علوم سیاسی

Posted in ترجمه علوم سیاسی

این شاخه با هدف داشتن داشتن مقدمه ای بر فلسفه سیاسی روی کار آمده است ، بطوری که متناسب باآن می توان برخی از متون اصلی و آیین متفکران سیاست غربی را مورد بازبینی و بررسی قرار ساخت. موضوعات کلی این رشته عمدتا حول محور درک و شناخت زندگی سیاسی قرار گرفته است. از این رو در این راستا می توان مسایلی همچون تجربیات سیاسی از دیدگاه افلاطون و ارسطو ، ایالت های عالی مقام ( طبق نظریه های(Machiavelli, Hobbes ، دولت های مشروطه ( طبق اظهارات لوک) و مسایلی درحیطه دموکراسی (طبق بیانیه های Rousseau و Tocqueville) را بدرستی در نظر داشت. سبک و سیاقی که به موجب آن فیلسوفان سیاسی اظهارات خود را در نهاد ها و تشکیلات سیاسی ابراز می دارند و سبک زندگی ما مردمان عادی همه و همه در این شاخه گردآوری شده است .

موسسه یوترنسلیت (UTRANSLATE) مرجع تخصصی ترجمه متون در کشور

موسسه یوترنسلیت (UTRANSLATE) با قصد رسیدن به بالاترین سطوح ارائۀ خدمات ترجمه در کشور کار خود را آغاز نموده است. در این موسسه جمع زیادی از مترجمان حرفه ای کشور حضور دارند که از نظر تعداد مترجمان زبده نسبت به بسیاری از وبسایتها و مؤسسات دیگر برتری دارد. مجموعۀ مترجمان این موسسه بعد از قبولی در آزمون ها و تست های ورودی به موسسه کار خود را بصورت متمرکز و متعهدانه با وب سایت این موسسه (UTRANSLATE) پی می گیرند علاوه بر این چند نفر به عنوان ناظر کیفی در این مجموعه فعالیت میکنند که قبل از تحویل سفارش به مشتریان گرامی کیفیت ترجمه انجام شده را بررسی کرده و در صورت وجود ایراد در ترجمه , ایرادات و معایب کار را مشخص کرده و به مترجم مربوطه ارجاع میدهند سپس بعد از اصلاح کار توسط مترجم و تایید ناظر کیفی سفارش برای مشتری ارسال می شود. ترجمه تخصصی

ترجمه تخصصی مهندسی

ترجمه تخصصی مهندسی

خرید مقالات ترجمه شده

خرید مقالات ترجمه شده

درباره باشگاه مترجمین حرفه ای ایران

باشگاه مترجمین حرفه ای ایران با قصد رسیدن به بالاترین سطوح ارائۀ خدمات ترجمه در کشور کار خود را آغاز نموده است. از این رو این مجموعه نام باشگاه بر خود نهاده است که جمع زیادی از مترجمان حرفه ای کشور در آن حضور دارند که از نظر تعداد مترجمان زبده نسبت به بسیاری از وبسایتها و مؤسسات دیگر برتری دارد. 

پیشنهاد ویژه ترجمه

پنج درصد تخفیف  ترجمه تخصصی و ترجمه مقاله تا هنگام راه اندازی کامل وب سایت

ترجمه کتاب 

ده درصد تخفیف برای ترجمه کتاب

تماس با ما

نظرات و ارسال رزومه کاری به ایمیل utranslate.ir[at]gmail.com

ارسال سفارش:

ثبت سفارش