ثبت سفارش

ترجمه متون پزشکی

ترجمه متون دندانپزشکی

Posted in ترجمه پزشکی

دندانپزشکی یکی از شاخه های طب است که در دوران اخیر تحول چشمگیری داشته است. هم اکنون دندانپزشکان در گرایش های بسیار تخصصی مشغول به کارند و نیاز به بهداشت دهان و دندان یک نیاز غیر قابل انکار در میان عموم مردم است.

ترجمه مقاله

بسیاری از دانشجویان و یا فارغ التحصیلان این رشته و یا کسانی که به حیطۀ دندانپزشکی علاقه دارند در پی ترجمه متون مربوط از انگلیسی به فارسی و یا بالعکس هستند. در این میان باشگاه مترجمین حرفه ای ایران پدید آمده تا یار و همراهی همیشگی برای این دسته از افراد باشد.

ترجمه تخصصی

ترجمۀ این نوع متون تخصصی نیز همانند متون تخصصی دیگر به افرادی واگذار می شود که در حیطۀ دندانپزشکی تخصص و یا آگاهی کافی را دارند و آزمون های مربوطه را با موفقیت پشت سر گذاشته اند. بدیهی است ترجمۀ متون دندانپزشکی کمک شایانی به روند تصاعدی گسترش علم در این حوزه خواهد داشت.

ترجمه دندانپزشکی

ترجمه متون دندانپزشکی , ترجمه دندانپزشکی , ترجمه پزشکی

 ترجمه تخصصی دندانپزشکی

ترجمه تخصصی پزشکی

Posted in ترجمه پزشکی

شاید نیاز به توضیح بیهوده نباشد و کاربران با مشاهدۀ نمونه ترجمه هایی که در زمینه های پزشکی توسط باشگاه مترجمین حرفه ای ایران صورت گرفته به کیفیت کار پی ببرند. اما مطالبی است که جهت تبیین بیشتر موضوع لازم به ذکر است. اولاً اینکه در حیطۀ پزشکی به دلیل اصطلاحات تخصصی فراوانی که این حوزه دارد کار ترجمه را باید به دانشجویان و دانش آموختگان همان رشته سپرد. دوم اینکه دانشجویان و دانش آموختگان این حوزه نیز باید از یک فیلترینگ قوی عبور کنند تا کار ترجمه فقط توسط کسانی صورت گیرد که به بهترین نحو قادر به انجام مسئولیتشان باشند. در غیر اینصورت نتیجه آن می شود که مثلاً در یکی از وب سایت های ارائه دهندۀ خدمات ترجمه در متن نمونه ترجمۀ یکی از موارد عبارت second hand smoking با کمال تعجب و ناباوری «کشیدن نصفه سیگار» ترجمه می شود و این چیزی جز یک فاجعه نیست. باشگاه مترجمین حرفه ای ایران در اینگونه موارد بسیار حساس و مسئولانه عمل می کند و کوچکترین اشتباهات را نیز مردود می داند.

موسسه یوترنسلیت (UTRANSLATE) مرجع تخصصی ترجمه متون در کشور

موسسه یوترنسلیت (UTRANSLATE) با قصد رسیدن به بالاترین سطوح ارائۀ خدمات ترجمه در کشور کار خود را آغاز نموده است. در این موسسه جمع زیادی از مترجمان حرفه ای کشور حضور دارند که از نظر تعداد مترجمان زبده نسبت به بسیاری از وبسایتها و مؤسسات دیگر برتری دارد. مجموعۀ مترجمان این موسسه بعد از قبولی در آزمون ها و تست های ورودی به موسسه کار خود را بصورت متمرکز و متعهدانه با وب سایت این موسسه (UTRANSLATE) پی می گیرند علاوه بر این چند نفر به عنوان ناظر کیفی در این مجموعه فعالیت میکنند که قبل از تحویل سفارش به مشتریان گرامی کیفیت ترجمه انجام شده را بررسی کرده و در صورت وجود ایراد در ترجمه , ایرادات و معایب کار را مشخص کرده و به مترجم مربوطه ارجاع میدهند سپس بعد از اصلاح کار توسط مترجم و تایید ناظر کیفی سفارش برای مشتری ارسال می شود. ترجمه تخصصی

ترجمه تخصصی مهندسی

ترجمه تخصصی مهندسی

خرید مقالات ترجمه شده

خرید مقالات ترجمه شده

درباره باشگاه مترجمین حرفه ای ایران

باشگاه مترجمین حرفه ای ایران با قصد رسیدن به بالاترین سطوح ارائۀ خدمات ترجمه در کشور کار خود را آغاز نموده است. از این رو این مجموعه نام باشگاه بر خود نهاده است که جمع زیادی از مترجمان حرفه ای کشور در آن حضور دارند که از نظر تعداد مترجمان زبده نسبت به بسیاری از وبسایتها و مؤسسات دیگر برتری دارد. 

پیشنهاد ویژه ترجمه

پنج درصد تخفیف  ترجمه تخصصی و ترجمه مقاله تا هنگام راه اندازی کامل وب سایت

ترجمه کتاب 

ده درصد تخفیف برای ترجمه کتاب

تماس با ما

نظرات و ارسال رزومه کاری به ایمیل utranslate.ir[at]gmail.com

ارسال سفارش:

ثبت سفارش