ثبت سفارش

ترجمه متن تخصصی

ترجمه متن تخصصی

Posted in Frontpage

بطور کلی ترجمۀ متون در دو حیطۀ عمومی و تخصصی صورت می گیرد. متون عمومی متونی هستند که در آنها اصطلاحات تخصصی فراوانی دیده نمی شوند و یک مجموعه از واژگان محدود تکرار می شوند. از این دست متون می توان به داستان، بیوگرافی و غیره اشاره کرد.

ترجمه تخصصی

معمولاً این نوع متون چالش جدّی ای برای مترجمان ایجاد نمی کند و هزینۀ ترجمۀ آنها نیز کمتر است. اما متون تخصصی سنگ محک مترجمان حرفه ای هستند و ما آنها را قبلاً در این موضوع آزموده ایم. بیشتر مترجمان وب سایت دارای مدرک کارشناسی ارشد و حتی دکتری در زمینه های تخصصی مختلف هستند و آنهایی که در رشتۀ مترجمی زبان تحصیل نکرده اند، علاوه بر اینکه در رشته های خود جزء ممتازین بوده اند دانش زبان انگلیسی بسیار خوبی دارند و مهارت ترجمۀ آنها قبلاً توسط بازرسین سایت محک خورده است. ضمن اینکه چنانچه ایرادی جزئی در کار ترجمه وجود داشته باشد بصورت لحظه ای به آنها گزارش داده می شود و در واقع باشگاه مترجمین حرفه ای ایران روز به روز مسیر پیشرفت را پیموده است. گاهاً در گوشه و کنار ترجمه هایی دیده می شود که نام ترجمه تخصصی را با قیمت هایی پایین یدک می کشند. وب سایت UTRANSLATE ضمن داشتن نرخی متعارف و معقول برای انجام خدمات ترجمه، کیفیتی را ارائه می کند که قابل قیاس با این دست از ترجمه ها نیست و این مطلب بارها برای ما و دیگران به اثبات رسیده است.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

موسسه یوترنسلیت (UTRANSLATE) مرجع تخصصی ترجمه متون در کشور

موسسه یوترنسلیت (UTRANSLATE) با قصد رسیدن به بالاترین سطوح ارائۀ خدمات ترجمه در کشور کار خود را آغاز نموده است. در این موسسه جمع زیادی از مترجمان حرفه ای کشور حضور دارند که از نظر تعداد مترجمان زبده نسبت به بسیاری از وبسایتها و مؤسسات دیگر برتری دارد. مجموعۀ مترجمان این موسسه بعد از قبولی در آزمون ها و تست های ورودی به موسسه کار خود را بصورت متمرکز و متعهدانه با وب سایت این موسسه (UTRANSLATE) پی می گیرند علاوه بر این چند نفر به عنوان ناظر کیفی در این مجموعه فعالیت میکنند که قبل از تحویل سفارش به مشتریان گرامی کیفیت ترجمه انجام شده را بررسی کرده و در صورت وجود ایراد در ترجمه , ایرادات و معایب کار را مشخص کرده و به مترجم مربوطه ارجاع میدهند سپس بعد از اصلاح کار توسط مترجم و تایید ناظر کیفی سفارش برای مشتری ارسال می شود. ترجمه تخصصی

ترجمه تخصصی مهندسی

ترجمه تخصصی مهندسی

خرید مقالات ترجمه شده

خرید مقالات ترجمه شده

درباره باشگاه مترجمین حرفه ای ایران

باشگاه مترجمین حرفه ای ایران با قصد رسیدن به بالاترین سطوح ارائۀ خدمات ترجمه در کشور کار خود را آغاز نموده است. از این رو این مجموعه نام باشگاه بر خود نهاده است که جمع زیادی از مترجمان حرفه ای کشور در آن حضور دارند که از نظر تعداد مترجمان زبده نسبت به بسیاری از وبسایتها و مؤسسات دیگر برتری دارد. 

پیشنهاد ویژه ترجمه

پنج درصد تخفیف  ترجمه تخصصی و ترجمه مقاله تا هنگام راه اندازی کامل وب سایت

ترجمه کتاب 

ده درصد تخفیف برای ترجمه کتاب

تماس با ما

نظرات و ارسال رزومه کاری به ایمیل utranslate.ir[at]gmail.com

ارسال سفارش:

ثبت سفارش