ثبت سفارش

ترجمه عربی

ترجمه تخصصی عربی

Posted in ترجمه عربی

از آنجا که زبان عربی ریشه دار ترین زبان عربی است ترجمه عربی هم به تبع آن دشوار ترین ترجمه می باشد .چه بسا واژه هایی که معادل آنها در فارسی کاملا بر خلاف حدس مترجم می باشد . یا کلمه و عبارتی در یک کشور با استعمال ان در کشور دیگر متفاوت است مثلا کالایی با این نام در کشور عراق با اصطلاح آن در سوریه متفاوت است . بهرحال مترجم عربی باید دایره ی لغات خویش را وسیع نموده و در سایت های مختلف عربی به دنبال معادل صحیح کلمات باشد . ترجمه عربی شفاهی و کتبی است.

ترجمه زبان عربی

Posted in ترجمه عربی

ترجمه عربی

فن ترجمه از قرن دوم هجری رسمیت یافت آنجا که دین اسلام وارد فرهنگ و تمدن های دیگر شده و با انها در آمیخت مسلمانان برای شناخت فرهنگ و آداب دیگر ملت ها به آموختن زبان آنها روی آورده و به ترجمه ی آثار دیگر ملت ها به عربی روی آوردند ابن مقفع و کتاب کلیله و دمنه از جمله آثار ترجمه شده از زبان فارسی به عربی است .

معرفی زبان عربی - ترجمه عربی

Posted in ترجمه عربی

زبان عربی یکی از شاخه های زبان سامی و ششمین زبان رسمی دنیاست. اکثر مردمان شمال آفریقا و خاور میانه به این زبان گویش میکنند این زبان دارای لهجه های متنوع و فراوانی است .زبان عربی زبان رسمی و کتابت قرآن و مسلمانان است.

ترجمه عربی

زبان فارسی و عربی از زمان مرود اسلام به ایران با هم برخورد داشته چنانچه نوشتار فارسی تحت تاثیر کتابت عربی پایه گذاری شده و بسیاری از واژه های فارسی به زبان عربی وارد شده و عربی گردیده اند .

موسسه یوترنسلیت (UTRANSLATE) مرجع تخصصی ترجمه متون در کشور

موسسه یوترنسلیت (UTRANSLATE) با قصد رسیدن به بالاترین سطوح ارائۀ خدمات ترجمه در کشور کار خود را آغاز نموده است. در این موسسه جمع زیادی از مترجمان حرفه ای کشور حضور دارند که از نظر تعداد مترجمان زبده نسبت به بسیاری از وبسایتها و مؤسسات دیگر برتری دارد. مجموعۀ مترجمان این موسسه بعد از قبولی در آزمون ها و تست های ورودی به موسسه کار خود را بصورت متمرکز و متعهدانه با وب سایت این موسسه (UTRANSLATE) پی می گیرند علاوه بر این چند نفر به عنوان ناظر کیفی در این مجموعه فعالیت میکنند که قبل از تحویل سفارش به مشتریان گرامی کیفیت ترجمه انجام شده را بررسی کرده و در صورت وجود ایراد در ترجمه , ایرادات و معایب کار را مشخص کرده و به مترجم مربوطه ارجاع میدهند سپس بعد از اصلاح کار توسط مترجم و تایید ناظر کیفی سفارش برای مشتری ارسال می شود. ترجمه تخصصی

ترجمه تخصصی مهندسی

ترجمه تخصصی مهندسی

خرید مقالات ترجمه شده

خرید مقالات ترجمه شده

درباره باشگاه مترجمین حرفه ای ایران

باشگاه مترجمین حرفه ای ایران با قصد رسیدن به بالاترین سطوح ارائۀ خدمات ترجمه در کشور کار خود را آغاز نموده است. از این رو این مجموعه نام باشگاه بر خود نهاده است که جمع زیادی از مترجمان حرفه ای کشور در آن حضور دارند که از نظر تعداد مترجمان زبده نسبت به بسیاری از وبسایتها و مؤسسات دیگر برتری دارد. 

پیشنهاد ویژه ترجمه

پنج درصد تخفیف  ترجمه تخصصی و ترجمه مقاله تا هنگام راه اندازی کامل وب سایت

ترجمه کتاب 

ده درصد تخفیف برای ترجمه کتاب

تماس با ما

نظرات و ارسال رزومه کاری به ایمیل utranslate.ir[at]gmail.com

ارسال سفارش:

ثبت سفارش